Новини

Сподели с приятели: 

ЕРНСТ ЛУДВИГ В „КАБАРЕ“

Ролята на загадъчния и обаятелен Ернст Лудвиг ще бъде представена от Денко Проданов и Александър Панайотов в мюзикъла „Кабаре“.

Ернст Лудвиг е един от най-интригуващите персонажи в „Кабаре“ — приятел, съблазнител и манипулатор, който въвежда писателя Клифърд Бредшоу в очарователния, но и опасен свят на Берлин през 30-те години. Зад усмивката и изисканите му маниери се крие човек, чиято истинска същност се разкрива едва когато музиката заглъхне.

Денко Проданов и Александър Панайотов ще предложат два различни прочита на този образ — единият по-хладен и премерен, другият по-страстен и харизматичен. Така публиката ще може да види две лица на един и същи герой, отразяващи контрастите на времето: блясъка на „Кабаре“ и мрака, който се надига отвъд сцената.

Първа среща на публиката с мюзикъла „Кабаре“ е на 28, 29 и 30 ноември 2025 г.

Не го пропускайте. Елате в Кабарето!

Ернст:
„Той не е германец“

Повече за предстоящото събитие тук