Новини

Сподели с приятели: 

С дълбока тъга съобщаваме, за кончината  на дългогодишния артист – солист на Музикалния театър, Теодора Георгиева

Загубихме още една звезда от златното поколение на Музикалния театър. Тя се открояваше с изключителния си талант, сценично присъствие и отдаденост към музиката. На нашата сцена Теодора Георгиева блестеше в Силва от „Царицата на чардаша“, Адела в „Прилепът“, Елена в „Хубавата Елена“ , Лила в „Българи от старо време“,  госпожица Шнайдер от „Кабаре“, Голда от „Цигулар на покрива“.

Последни аплодисменти  за човека и артиста, която беше обичана от колеги и зрители, заради нейната доброта, артистичност и  запомнящ се глас.

Поклон пред светлата й памет!

Национален музикален театър „Ст.Македонски“