Днес празнуваме най-искрените усмивки, най-смелите мечти и онзи вълшебен свят, в който всичко е възможно.
Детството е сцена, изпълнена с фантазия, музика, смях и приключения. А най-красивите истории започват именно там – в очите на децата, които вярват в чудеса.
Нека пазим любопитството им живо
Нека ги учим да мечтаят смело
Нека им подаряваме повече красота, изкуство и вдъхновение
Национален музикален театър „Стефан Македонски“ пожелава на всички деца безгрижно детство, много усмивки и вълшебни мигове, изпълнени с музика и радост!
Защото всяко дете заслужава своята приказка.