ЕДИН ОТ НАЙ-МАЩАБНИТЕ И ЗРЕЛИЩНИ СПЕКТАКЛИ НА 2019-ТА, НОСИТЕЛ НА „КРИСТАЛНА ЛИРА”2019  ЗА НАЙ-ДОБЪР ПОСТАНОВЪЧЕН ЕКИП – МЮЗИКЪЛЪТ „ФАНТОМЪТ НА ОПЕРАТА” – СЕ ЗАВРЪЩА НА СЦЕНАТА НА МУЗИКАЛНИЯ ТЕАТЪР – САМО ОТ 6-ТИ ДО 15-ТИ МАРТ

АКО СТЕ ПРОПУСНАЛИ ДРУГОТО НИ ХИТОВО ЗАГЛАВИЕ – МЮЗИКЪЛА „ЦИГУЛАР НА ПОКРИВА” – ЗАПОВЯДАЙТЕ НА 27 МАРТ – ПЕТЪК, ОТ 19:00 ЧАСА, А В СЪБОТА – 28 МАРТ – ЗА ПЪРВИ ПЪТ НА ДНЕВЕН СПЕКТАКЪЛ ОТ 11:00 ЧАСА И НА ВЕЧЕРЕН ОТ 19:00 ЧАСА НА МЮЗИКЪЛА. В НЕДЕЛЯ, 29 МАРТ, „ЦИГУЛАР НА ПОКРИВА” Е ОТ 17:00 ЧАСА

НА 19 МАРТ, ЧЕТВЪРТЪК, ОТ 19.00 ЧАСА СЪС СПЕКТАКЪЛА „СИДХАРТА“ БАЛЕТ „АРАБЕСК” ЧЕСТВА ЮБИЛЕЯ НА ХОРЕОГРАФА МИЛА ИСКРЕНОВА

ЗАПОВЯДАЙТЕ НА СПЕКТАКЛИТЕ НА МУЗИКАЛНИЯ ТЕАТЪР И БАЛЕТ „АРАБЕСК” ПРЕЗ МАРТ!

01.03.НЕДЕЛЯ

11.00ч.-„Да целунеш принцеса“ – Композитор: Юлиян Слабаков, Либрето: Панчо Панчев, Режисьор: Юлия Маринова Участват: Боряна Йорданова, Иван Христов, Деница Шопова, Людмила Козарева, Емил Митрополитски. Пиано – Л.Митрополитска

“Българи от старо време”

17.00ч.„Българи от старо време“ – Оперета от Асен Карастоянов, Режисьор: Александър Мутафчийски, Музикален ръководител: Юли Дамянов Участват: Иван Панев, Юлия Маринова, Денко Проданов, Румен Григоров, Светлана Иванова, Илона Иванова, Станимира Василева, Александър Панайотов, Тодор Велков, Лъчезар Лазаров, Калина Ангелова, Теменужка Трифонова, Мария Коровешова, Хриска Маркова, Десислава Тодорова, Ралица Анкова, Весна Тодорова. Хор, балет и оркестър с диригент Огнян Митонов

 

 

06.03.петък

19.00ч.-„Фантомът на операта“ -Музика – Андрю Лойд Уебър, Режисьор – академик Пламен Карталов, Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Владимир Михайлов, Весела Делчева, Денко Проданов, Христо Сарафов, Румен Григоров, Людмила Козарева, Илона Иванова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Грозданка Филипова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Иван Христов, Иван Александров, Никола Кабрузов. Хор, балет и оркестър с диригент Людмил Горчев

07.03.събота

11.00ч.-„Ян Бибиян“ -Музика: Димитър Вълчев, Либрето: Димитър Димитров, Режисьор: Явор Радованов Участват: Боряна Йорданова, Божанка Груева, Теменужка Трифонова, Димитър Павлов, Георги Ханджиев, Александър Василев, Тодор Велков, Ася Цветанова, Десислава Тодорова, Николай Димов, Галина Радева, Кремена Георгиева. Пиано – Л.Митрополитска

19.00ч.-„Фантомът на операта“ – Музика – Андрю Лойд Уебър, Режисьор – академик Пламен Карталов, Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Владимир Михайлов, Весела Делчева, Александър Панайотов, Тодор Велков, Румен Григоров, Калина Ангелова, Десислава Николова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Мария Коровешова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Алексей  Римша, Никола Кабрузов. Хор, балет и оркестър с диригент Людмил Горчев

 

08.03.НЕДЕЛЯ

11.00ч.-„Котаракът Шарл“ – Музика: Жул Леви, Либрето: Сабина Тянкова, Режисьор: Калина Ангелова Участват: Станимира Василева, Божидар Иванов, Елица Красимирова, Венцислав Динов, Мария Коровешова, Георги – Маноел Димитров, Деница Шопова, Лъчезар Лазаров, Сердикий Попов, Никола Кабрузов. Синти – А.Ангелова, Пиано – Ир.Аврамова

17.00ч.„Фантомът на операта“ – Музика – Андрю Лойд Уебър, Режисьор – академик Пламен Карталов, Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Владимир Грудков, Теменужка Трифонова, Денко Проданов, Христо Сарафов, Румен Григоров, Людмила Козарева, Илона Иванова, Катерина Тупарова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Грозданка Филипова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Иван Христов, Иван Александров, Никола Кабрузов. Хор, балет и оркестър с диригент Юли Дамянов

11.03.сряда

19.00ч.-„Фантомът на операта“ – Музика – Андрю Лойд Уебър, Режисьор – академик Пламен Карталов, Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Владимир Грудков, Християна Лоизу, Александър Панайотов, Тодор Велков, Румен Григоров, Калина Ангелова, Десислава Николова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Мария Коровешова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Алексей  Римша, Никола Кабрузов. Хор, балет и оркестър с диригент Людмил Горчев

12.03.четвъртък

19.00ч.-„Фантомът на операта“ – Музика – Андрю Лойд Уебър, Режисьор – академик Пламен Карталов, Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Владимир Грудков, Теменужка Трифонова, Денко Проданов, Христо Сарафов, Румен Григоров, Людмила Козарева, Илона Иванова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Грозданка Филипова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Иван Христов, Иван Александров, Никола Кабрузов. Хор, балет и оркестър с диригент Людмил Горчев

13.03.петък

19.00ч.-„Фантомът на операта“ – Музика – Андрю Лойд Уебър, Режисьор – академик Пламен Карталов, Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Владимир Грудков, Християна Лоизу, Александър Панайотов, Тодор Велков, Румен Григоров, Калина Ангелова, Десислава Николова, Катерина Тупарова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Мария Коровешова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Алексей  Римша, Никола Кабрузов. Хор, балет и оркестър с диригент Юли Дамянов

 14.03.събота

19.00ч.-„Фантомът на операта“ – Музика – Андрю Лойд Уебър, Режисьор – академик Пламен Карталов, Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Владимир Михайлов, Весела Делчева, Денко Проданов, Христо Сарафов, Румен Григоров, Людмила Козарева, Илона Иванова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Грозданка Филипова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Иван Христов, Иван Александров, Никола Кабрузов. Хор, балет и оркестър с диригент Юли Дамянов

15.03.НЕДЕЛЯ

17.00ч.„Фантомът на операта“ – Музика – Андрю Лойд Уебър, Режисьор – академик Пламен Карталов, Диригент-постановчик – Юли Дамянов. Участват: Владимир Михайлов, Християна Лоизу, Александър Панайотов, Тодор Велков, Румен Григоров, Калина Ангелова, Десислава Николова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Мария Коровешова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Алексей  Римша, Никола Кабрузов. Хор, балет и оркестър с диригент Юли Дамянов

 

19.03.четвъртък

19.00ч.-„Сидхарта“- Балет Арабеск – Хореография: Мила Искренова – Честване юбилея на хореографа Мила Искренова

“Царицата на чардаша”

20.03.петък

19.00ч.-„Царицата на чардаша“ – Oперета от Имре Калман, Режисьор постановчик: Адриан Холендер (Австрия), Режисьор: Марияна Арсенова Участват: Лилия Илиева, Денко Проданов, Десислава Николова, Александър Панайотов, Тодор Велков, Христо Сарафов, Марияна Арсенова, Румен Григоров, Лъчезар Лазаров, Иван Панев, Георги – Маноел Димитров, Александър Василев, Мария Коровешова. Хор, балет и оркестър с диригент Юли Дамянов

 

21.03.събота

11.00ч.-„Да целунеш принцеса“ – Композитор: Юлиян Слабаков, Либрето: Панчо Панчев, Режисьор: Юлия Маринова Участват: Станимира Василева, Мартин Христов, Деница Шопова, Людмила Козарева, Емил Митрополитски. Пиано – Л.Митрополитска

“Прилепът”

19.00ч.„Прилепът“ – Оперета от Йохан Щраус – син, Режисьор: Марияна Арсенова, Диригент-постановчик: Юли Дамянов Участват: Богомил Спиров, Добрина Икономова, Христо Сарафов, Денко Проданов, Стефан Петков, Кръстан Кръстанов, Тодор Велков, Исидора Молес, Илона Иванова, Георги -Маноел Димитров, Александър Василев, Мадлен Янкова, Николай Димов, Емил Митрополитски, Лъчезар Лазаров, Алексей Римша. Хор, балет и оркестър с диригент Юли Дамянов

22.03.НЕДЕЛЯ

11.00ч.-„Котаракът Шарл“ – Музика: Жул Леви, Либрето: Сабина Тянкова, Режисьор: Калина Ангелова Участват: Илона Иванова, Божидар Иванов, Елица Красимирова, Александър Василев, Светлана Иванова, Румен Григоров, Боряна Йорданова, Лъчезар Лазаров, Сердикий Попов, Никола Кабрузов. Синти – А.Ангелова, пиано – Ир.Аврамова

 17.00ч.„Прилепът“ – Оперета от Йохан Щраус – син, Режисьор: Марияна Арсенова, Диригент-постановчик: Юли Дамянов Участват: Владимир Грудков, Олга Динова, Христо Сарафов, Александър Панайотов, Стефан Петков, Добромир Момеков, Тодор Велков, Дайана Фирузи, Десислава Николова, Румен Григоров, Александър Василев, Йоана Пекова, Иван Александров, Емил Митрополитски, Лъчезар Лазаров, Алексей Римша. Хор, балет и оркестър с диригент Огнян Митонов

 

25.03.сряда

19.00ч.-„Bingo project”- Балет „Арабеск“ – Режисьор: Боряна Сечанова, Хореография: Асен Наков

27.03.петък

19.00ч.-„Цигулар на покрива“ – Музика – Джери Бок, Режисьор – Небойша Брадич (Сърбия), Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Христо Сарафов, Марияна Арсенова, Илона Иванова, Исидора Молес, Елица Красимирова, Петя Андасарова, Моника Кунчова, Людмила Козарева, Владимир Грудков, Юлия Маринова, Денко Проданов, Георги Ханджиев, Иван Панев, Румен Григоров, Пеньо Пирозов, Кръстан Кръстанов, Никола Кабрузов, Светлана Иванова, Зорница Дамянова, Емил Митрополитски, Димитър Павлов, Георги – Маноел Димитров (Федя), Богомил Спиров (Саша), Алексей Римша. Хор, балет и оркестър с диригент Юли Дамянов

“Цигулар на покрива”

28.03.събота

ЗА ПЪРВИ ПЪТ ДНЕВЕН СПЕКТАКЪЛ – 11.00ч.-„Цигулар на покрива“ – Музика – Джери Бок, Режисьор – Небойша Брадич (Сърбия), Диригент-постановчик – Юли Дамянов. Участват: Александър Мутафчийски, Катерина Тупарова, Весела Делчева, Десислава Николова, Християна Лоизу, Петя Андасарова, Моника Кунчова, Деница Шопова, Тодор Велков, Станимира Василева, Александър Панайотов, Лъчезар Лазаров, Стефан Петков, Александър Василев, Богомил Спиров (Мендел), Кръстан Кръстанов, Николай Димов, Еделина Кънева, Олга Динова, Сердикий Попов, Димитър Павлов, Алексей Римша (Федя), Денко Проданов (Саша), Георги – Маноел Димитров. Хор, балет и оркестър с диригент Людмил Горчев

 

19.00ч.-„Цигулар на покрива“ – Музика – Джери Бок, Режисьор – Небойша Брадич (Сърбия), Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Христо Сарафов, Калина Ангелова, Илона Иванова, Теменужка Трифонова, Елица Красимирова, Петя Андасарова, Моника Кунчова, Людмила Козарева, Владимир Грудков, Юлия Маринова, Денко Проданов, Георги Ханджиев, Иван Панев, Румен Григоров, Пеньо Пирозов, Кръстан Кръстанов, Никола Кабрузов, Светлана Иванова, Валентина Корчакова, Емил Митрополитски, Димитър Павлов, Георги-Маноел Димитров (Федя), Богомил Спиров (Саша), Алексей Римша. Хор, балет и оркестър с диригент Юли Дамянов

 

29.03.НЕДЕЛЯ

11.00ч.-„Да целунеш принцеса“ – Композитор: Юлиян Слабаков, Либрето: Панчо Панчев, Режисьор: Юлия Маринова Участват: Боряна Йорданова, Мартин Начев, Деница Шопова, Людмила Козарева, Александър Василев. Пиано – Л.Митрополитска

 

17.00ч.-„Цигулар на покрива“ -Музика – Джери Бок, Режисьор – Небойша Брадич (Сърбия), Диригент-постановчик – Юли Дамянов Участват: Александър Мутафчийски, Марияна Арсенова, Весела Делчева, Теменужка Трифонова, Християна Лоизу, Петя Андасарова, Моника Кунчова, Людмила Козарева, Тодор Велков, Станимира Василева, Александър Панайотов, Лъчезар Лазаров, Стефан Петков, Александър Василев, Богомил Спиров (Мендел), Кръстан Кръстанов, Николай Димов, Еделина Кънева, Олга Динова, Сердикий Попов, Димитър Павлов, Алексей Римша (Федя), Денко Проданов (Саша), Георги – Маноел Димитров. Хор, балет и оркестър с диригент Юли Дамянов

 

31.03.вторник

19.00ч.- „Оперетна гала“ – Турне на Музикалния театър в град Враца
Участват: Артисти, Хор, Балет и Оркестър на Музикалния театър с диригент Юли Дамянов

Още