03.11.НЕДЕЛЯ            17.00ч.-„Фантомът на операта“

                                                          Диригент – Юли Дамянов

                                                         

Участват: Владимир Михайлов, Весела Делчева, Денко Проданов, Христо Сарафов, Николай Борисов, Людмила Козарева,  Илона Иванова, Катерина Тупарова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Алексанадър Василев, Емил Митрополитски, Грозданка Филипова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Иван Александров, Никола Кабрузов

 

09.11.събота                 19.00ч.-„Фантомът на операта“

                                                          Диригент – Юли Дамянов

                                                                    

Участват: Владимир Михайлов, Весела Делчева, Александър Панайотов, Тодор Велков, Румен Григоров, Калина Ангелова, Десислава Николова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Мария Коровешова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Иван Александров, Алексей Римша, Никола Кабрузов

 

 

10.11.НЕДЕЛЯ            17.00ч.-„Фантомът на операта“

                                                          Диригент – Людмил Горчев

                                                                    

Участват: Владимир Михайлов, Християна Лоизу, Денко Проданов, Христо Сарафов, Николай Борисов, Людмила Козарева, Илона Иванова, Катерина Тупарова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Алексанадър Василев, Емил Митрополитски, Грозданка Филипова,

Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Иван Александров, Никола Кабрузов

13.11.сряда                            19.00ч.-„Фантомът на операта“

                                                          Диригент – Юли Дамянов

                                                                    

Участват: Владимир Грудков, Теменужка Трифонова,  Александър Панайотов, Тодор Велков, Румен Григоров, Калина Ангелова, Десислава Николова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Мария Коровешова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Иван Александров, Алексей Римша, Никола Кабрузов

 

14.11.четвъртък         19.00ч.-„Фантомът на операта“

                                                          Диригент – Юли Дамянов

                                                                  

Участват: Владимир Грудков, Християна Лоизу, Денко Проданов, Христо Сарафов, Николай Борисов, Людмила Козарева, Десислава Николова, Катерина Тупарова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Алексанадър Василев, Емил Митрополитски, Грозданка Филипова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Иван Александров, Никола Кабрузов

                            

15.11.петък                  19.00ч.-„Фантомът на операта“

                                                          Диригент – Людмил Горчев

                                                                 

Участват: Владимир Михайлов, Весела Делчева, Александър Панайотов, Тодор Велков, Румен Григоров, Калина Ангелова, Илона Иванова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Мария Коровешова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Алексей Римша, Никола Кабрузов

 

16.11.събота                 19.00ч.-„Фантомът на операта“

                                                          Диригент – Юли Дамянов

                                                           

Участват: Владимир Грудков, Теменужка Трифонова, Денко Проданов, Христо Сарафов, Николай Борисов, Людмила Козарева, Илона Иванова, Катерина Тупарова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Алексанадър Василев, Емил Митрополитски, Грозданка Филипова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Иван Александров, Никола Кабрузов

17.11.НЕДЕЛЯ            17.00ч.-„Фантомът на операта“

                                                         Диригент – Юли Дамянов

Участват: Владимир Грудков, Християна Лоизу, Александър Панайотов, Тодор Велков, Румен Григоров, Калина Ангелова, Илона Иванова, Зорница Дамянова, Георги Ханджиев, Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов, Александър Василев, Емил Митрополитски, Мария Коровешова, Явор Радованов, Николай Димов, Сердикий Попов, Мартин Начев, Алексей Римша, Никола Кабрузов

Хор, балет и оркестър на Музикалния театър

 

THE REALLY USEFUL GROUP LTD. И НАЦИОНАЛЕН МУЗИКАЛЕН ТЕАТЪР

представят мюзикъла

 

     ФАНТОМЪТ НА ОПЕРАТА
     МУЗИКА А.Л. УЕБЪР
СТИХОВЕ ЧАРЛЗ ХАРТ

Допълнителни стихове –  Ричард Стилгоу
Либрето – Ричард Стилгоу и Андрю Лойд Уебър
По романа “Фантомът от операта” от Гастон Льору
Оригинална постановка – Харолд Принс
Оркестрация – Дейвид Кълън и Андрю Лойд Уебър
Оригинална продукция
Cameron Mackintosh ltd.& The Really Useful Group ltd.

 

Режисьор – академик Пламен Карталов
Диригент-постановчик – Юли Дамянов
Асистент режисьор – Явор Радованов
Сценография – Миодраг Табачки (Сърбия), Иван Савов
Художник на костюмите – Цветанка Петкова – Стойнова, Иван Савов
Хореограф – Татяна Янева
Хормайстор и втори диригент – Людмил Горчев
Концертмайстор – Мария Кирова
Асистент – сценограф – Пеньо Пирозов
Превод от английски – Виктор Макаров

 

В РОЛИТЕ:
ФАНТОМЪТ
 НА ОПЕРАТА– Владимир Грудков, Влади Михайлов (гост )
КРИСТИН ДАЕ – Весела Делчева, Теменужка Трифонова,

Християна Лоизу (гост)

РАУЛ, ВИКОНТ ДЬО ШАНИ – Денко Проданов, Александър Панайотов
РИШАР ФИРМЕН – Христо Сарафов,Тодор Велков
ЖИЛ АНДРЕ –Николай Борисов, Румен Григоров
МАДАМ ЖИРИ – Калина Ангелова, Людмила Козарева, Деница Шопова
МЕГ ЖИРИ – Илона Иванова, Десислава Николова, Станимира Василева
КАРЛОТА ДЖУДИЧЕЛИ – Марияна Арсенова, Катерина Тупарова, Зорница Дамянова
УБАЛДО ПИАНДЖИ – Георги Ханджиев, Георгиос Филаделфевс

ЖОЗЕФ БУКЕ – Лъчезар Лазаров, Димитър Павлов
МОСЮ РЕЙЕ – Александър Василев, Тодор Велков

МОСЮ ЛЬОФЕВР – Емил Митрополитски, Димитър Павлов
ДОВЕРЕНИЦА – Мария Коровешова, Грозданка Филипова

АУКЦИОНЕР – Румен Григоров, Явор Радованов

КОНТЕТА – Николай Димов, Сердикий Попов

ПАСАРИНО – Иван Христов

ПОЛИЦЕЙСКИ НАЧАЛНИЦИ – Иван Александров, Алексей Римша

СНАЙПЕРИСТ – Никола Кабрузов

 

УЧАСТВАТ СОЛИСТИ, ХОР, БАЛЕТ И ОРКЕСТЪР НА НАЦИОНАЛНИЯ МУЗИКАЛЕН ТЕАТЪР